Народний депутат України Олександр Дудка провів засідання підкомітету Верховної Ради

2 липня  у Києві відбулося засідання підкомітету Верховної Ради з питань місцевих бюджетів та комунальної власності. Його провів  народний депутат України Олександр Дудка,  який очолює цей комітет. До його складу  входять десять народних депутатів України.

На розгляд підкомітету було  винесене питання, включене в  порядок денний засідання Комітету Верховної Ради з питань державного будівництва та місцевого самоврядування, зокрема, про Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»(щодо забезпечення соціально-культурного збалансованого розвитку населених пунктів) (реєстр.№3063 від 09.08.2013 р.).

Доповідачем із зазначеного питання на засіданні  Комітету було визначено голову підкомітету Олександра Івановича Дудку, який після процедури розгляду питання та заслухавши членів підкомітету, запропонував резолюцію. Її підкомітет одноголосно підтримав.

У своїй доповіді на засіданні Комітету голова підкомітету О.І.Дудка ознайомив членів Комітету з висновками Головного науково-експертного управління та Асоціації міст України щодо законопроекту № 3063 та вніс на розгляд пропозицію підкомітету, а саме: запропонувати Комітету з питань, будівництва,містобудування і житлово-комунального господарства та регіональної політики, визначеного головним з цього питання, рекомендувати Верховній Раді України за наслідками розгляду у першому читанні повернути законопроект на доопрацювання суб’єкту права законодавчої ініціативи.

Комітет ВР України з питань Державного  будівництва та місцевого самоврядування підтримав резолюцію підкомітету з питань місцевих бюджетів та комунальної власності, яку в своїй доповіді озвучив Олександр Іванович Дудка.

м. Київ

_STR1389

fgj

Відповісти