Блакитний вогник у Малокатеринівці запалив депутат Олександр Дудка

У селищі Малокатеринівка, по вулиці Калініна, запалили довгоочікуваний блакитний вогник.

Проблему, яка існувала багато років, вирішено завдяки наполегливій системній роботі народного депутата України Олександра Дудки. Ще рік тому він «вибив» понад мільйон гривень з державного бюджету для газифікації трьох населених пунктів району, у тому числі й вул. Калініна у Малокатеринівці. Розпочалися роботи, були прокладені центральні трубопроводи по селахНовосергіївка, Долинівка, але через ситуацію в країні фінансування припинилося. Але Олександр Дудка не забув про накази своїх виборців, докладав усіх зусиль, щоб завершити газифікацію. І ось – малокатеринівці вже з газом.За півтора роки роботи в парламенті Олександр Дудка допоміг пустити газ у понад 20 населених пунктах округу.

Незважаючи на те, що небо затягло хмарами і почав падати дощ, на вулиці Калініна зібралися всі її жителі. Вони схвильовані та щасливі, адже здійснилася мрія, яку плекали 8 років. Радість земляків розділяв і селищний голова Семен Карабаджак, працівники місцевої ради.

Свої емоції та враження висловила активістка, ініціатор газифікації вул. Калініна Лідія Коса:

- Ми роками стукали у всі двері, щоб добитися газифікації нашої вулиці, чотири рази переробляли проект, зверталися до багатьох керівників і депутатів. А бачте, почув нас і допоміг депутат О.І.Дудка. У вересні 2013 році він добився виділення коштів, роботи розпочалися у грудні, а потім заморозилися, кажуть, забрали фінансування. Але Олександр Іванович таки зрушив справу і допоміг.

Олександр Дудка завжди був відкритий і доступний для нас. Телефонувала йому на мобільний навіть під час засідань у Верховній Раді. І він не підвів нас, свого слова дотримав, – наголосила Лідія Олександрівна.

Народний депутат України Олександр Дудка, незважаючи на напружений графік, приїхав, щобпоздоровити малокатеринівців із щасливою подією – газифікацією вул.Калініна. Його щиро вітали жителі Малокатеринівки.

ВалентинаГанусовська:

 - Від імені жителів нашої вулиці висловлюю щиру вдячність Олександру Івановичу за його допомогу. У нас сьогодні велика радість – ми отримали газ, і все завдяки нашому депутату. Історія газифікації нашої вулиці тягнеться ще з 2006 року. Її ініціатором була Л.О.Коса. А з середини 2013 року за вирішення питання взявся О.І.Дудка. Важко, нелегко було це зробити, але Ви зробили. Зараз ведуться пуско-нагоджувальні роботи, у трубі вже є газ. І у нас справжнє свято. Велике спасибі, Олександре Івановичу, й за те, що цього жаркого літа у нас не було проблем з водою. Це також Ваша заслуга. У нас працює дитячий майданчик, мами з дітками не нарадуються. І знову це профінансував Олександр Дудка. Якби було більше таких депутатів, як Олександр Дудка, тоді всі проблеми нашого селища вирішувались би успішно. Здоров’я Вам, успіхів, а ми Вас завжди підтримаємо!

Володимир Твердохліб:

- Великий внесок Олександра Дудки у розвиток нашого селища. Він допоміг не лише у газифікації, а й нашій школі. Мої сини живуть у Кушугумі, й теж схвально відгукуються про його діяльність, адже допоміг з вуличним освітленням. Проголосуємо за Дудку Олександра Івановича, який робить реальні справи для людей, а не так, як інші кандидати, роздає обіцянки.

Селищний голова Семен Карабаджак:

 - Дуже хвилююча і радісна у нас подія. На останню ділянку вулиці Калініна прийшов довгоочікуваний газ, звичайно, завдяки наполегливості О.І.Дудки. Важко було це реалізувати, але важливі не методи, важливі результати. Я усіх вітаю зі святом, спасибі Олександру Івановичу від усієї громади. Ми Вас підтримуємо і бажаємо успіху.

 Вперше газ було запалено в оселі інваліда війни, фронтової медсестри 91-річної Надії Олександрівни Прочан. Участь у цьому взяли народний депутат України О.І.Дудка, депутат обласної ради О.В.Чухрай, заступник голови правління «Запоріжгазу» І.С.Козуб та керівник підрядної організації О.В.Шемберко. Загалом по вулиці Калініна 26 будинків повністю готові до пуску.

- На цій вулиці сьогодні свято, і я прагну того, щоб побільше таких свят було у людей, здійснено ще багато соціальних проектів. Попереду багато роботи з газифікації, ремонту доріг, освітлення вулиць. Дорогі земляки, якщо ви довіритесь мені, я обіцяю, що не підведу вас. У мене достатньо для цього знань, бажання та життєвого досвіду, – наголосив на завершення народний депутат України Олександр Дудка.

Олександр Лозовий.

Відповісти