Народний депутат України Олександр Дудка: «Я відчуваю свою відповідальність перед однопартійцями мого виборчого округу»

Народний депутат України Олександр Дудка прийняв рішення повернутися до парламентської фракції Партії Регіонів, членство у якій він тимчасово припиняв на певний період.

– Рішення про вихід із парламентської фракції було тимчасовим, оскільки я разом з моїми колегами сподівався на деякі переміни, – сказав Олександр Дудка. – Вони відбулися. Ми насамперед прагнули того, щоб до нас, депутатів Запорізького краю, більше прислухалися, адже є нині багато важливих завдань, які мають бути вирішені. І ми, депутати від Запоріжжя, працюємо над цим. Є сподівання, що заплановане буде зроблене.

Стосовно партійності, то я членство в ПР не припиняв і робити цього не збираюся. Більше того, під час останніх районних звітно-виборних партконференцій у моєму 82-му виборчому окрузі мої колеги просили більше опікуватися ними, не залишати їх наодинці із їхніми проблемами і труднощами. Тому я прийняв рішення повернутися до фракції Партії Регіонів у парламенті, щоб ефективніше працювати і приносити більше користі.  Розуміння мого обов’язку перед виборцями підштовхнуло мене до цього кроку, і я думаю, що вчинив правильно.

Відповісти