САДОЧКУ «КАЗОЧКА» – 45 років

9 березня  виповнилося рівно 45 років комунальному дошкільному навчальному закладу «ясла – садок №5 «Казочка» Вільнянської міської ради

В цей день свято було    воістину гарне, тому що  в  актовому  залі   зібралися старі, добрі друзі, яких об’єднав дитячий садок № 5 «Казочка».

Ось вже 45 років ростуть і розвиваються в   ньому, як колосочки, маленькі діти. І ті, хто досягають вершини майстерності, не зривають їх, а дбайливо передають в інші привітні руки. А виросло в ньому  за 45 років біля 3000 дітей.
Є хороші слова: «Щастя – це коли  тебе розуміють». Вони в повній мірі відносяться до людей, від яких весь колектив отримував підтримку і розуміння: голови  та секретаря  Вільнянської міської ради Мусієнко Наталії Олександрівни  і   Шраменко Світлани Іванівни, депутата  Верховної Ради попереднього скликання Дудки Олександра  Івановича,  депутата  Запорізької обласної ради Кіркова  Олександра  Федоровича, голови  Вільнянської державної адміністрації (2002-2012р.р.) Борисенка Сергія  Андрійовича,     яких зустрічали дітлахи короваєм і вітали танцями та піснями.

В цьому  дитячому садку працюють по-справжньому творчі люди, добрі і дбайливі однодумці,  про яких з  теплотою говорила    прекрасна завідуюча Сердюк Олександра  Іллівна, яка заснувала, дала   дитячому садку життя і процвітання, стала його головним рятівником під час кризи і вже багато років вміло керує ним.  З її вуст  звучали щирі слова подяки небайдужим людям, які в тяжку годину допомогли відновити навчально – виховний заклад та зробити його одним із кращих в області,  а також батькам за підтримку та співпрацю у вихованні дітей.

 

Щирі вітання  з ювілеєм звучали від гостей Мусієнко Н.О., Дудки О.І., Ткача О.М.- помічника депутата Запорізької обласної ради Кіркова Олександра Федоровича, Борисенка С.А. І як завжди гості прийшли на свято з дарунками для малечі.

Олеся Калинова

SAM_5881

 

SAM_5858

 

SAM_5847

 

SAM_5865

 

Відповісти