Заради дітей: шкільна кімната ЗОШ № 4 оновилася завдяки батькам та депутатам

У Пологівській ЗОШ № 4 у вівторок, 11 квітня, сталася значима та важлива для вчителів і особливо для учнів подія: відбулося урочисте відкриття відновленої класної кімнати старого корпусу навчального закладу.

Як розповіла директор Пологівської ЗОШ № 4 Любов Жогло, будівля старого корпусу школи датується 1955 роком, один із класів давно вже не мав капітального ремонту і взагалі був закритий через неможливість проводити там навчальний процес.

Однак нещодавно батьки учнів 5-А класу заради своїх дітей вирішили змінити ситуацію і провели ремонт цього класу. Ініціатором виступила Алла Бандурова, мама учениці Поліни, яка відвідує ЗОШ № 4.

За підтримкою звернулися до керівника ТОВ «Агроком 1990» Віктора Бандурова, який одразу відгукнувся. Ось так, завдяки працьовитим рукам та щирим серцям батьків, за короткий термін класна кімната, стеля якої протікала і частково обвалилася, а стіни та підлога були в жахливому стані, зовсім оновилася. Було відремонтовано стелю, пофарбовано стіни, постелено лінолеум, вставлено нові двері, зроблено освітлення, придбано жалюзі та нову дошку, оновлено меблі.

Фінансово долучилися до благородної справи і народний депутат Верховної Ради VII скликання Олександр Дудка, голова правління ПрАТ «Пологівський ОЕЗ», депутат Запорізької обласної ради Олег Закарлюка, генеральний директор ТОВ «ГДК Мінерал», депутат Пологівської районної ради Василь Тимошенко. Класну кімнату швидко привели до ладу та урочисто відкрили. Тепер тут із радістю навчатимуться представники нинішнього покоління юних пологівців.

Маємо приклад, гідний наслідування. Кожна школа, кожен дитячий садочок нашого району воліли б похвалитися таким набутком і з нетерпінням чекають на своїх спонсорів-меценатів. Дорогу здолає той, хто йде по ній!

Автор: Марія КАІРА

Фотограф: Артем МАХОНІН

IMG_4872

IMG_4891

IMG_4900

IMG_4904

IMG_4927

IMG_4937

IMG_4951

Відповісти