Зустріч у Самійлівці

Весняний день, 12 квітня, для учасників художньої самодіяльності   Самійлівського сільського Будинку культури та  жителів села був багатий на гостей та приємні події. На територію завітали: Дудка Олександр Іванович  -  НДУ  VІІ  скликання, депутат Запорізької обласної ради Кірков Олександр Федорович, помічники – консультанти депутата Запорізької обласної ради Кіркова О. Ф. - Кірієнко Олександр Олександрович, Ткач Олександр Миколайович та депутат Новомиколаївської  районної ради Гут Світлана Веніамінівна. Цього дня творчий та талановитий колектив учасників художньої самодіяльності отримав подарунок – гарні та яскраві сценічні костюми, що додало їм піднесеного настрою і творчої наснаги.

В ході зустрічі з виборцями депутати разом із Самійлівським сільським головою Шапаренком Володимиром Григоровичем обговорили актуальні питання життєдіяльності території, зокрема ремонт доріг і децентралізація.

Також гості відвідали святиню села Самійлівки – памятники  загиблим воїнам у роки громадянської та Великої Вітчизняної війни, де вшанували пам’ять загиблих та поклали квіти. В свій час, будучи НДУ VІІ скликання, Олександр Іванович Дудка надав допомогу в реконструкціі пам’ятника загиблим воїнам у роки Великої Вітчизняної війни в селі Самійлівка, за що йому вдячні жителі території. Спілкуючись з головою первинної ветеранської організації Кондиком Володимиром Сергійовичем НДУ VІІ  скликання Олександр Іванович завірив, що ми ніколи незабудемо подвиг наших героїв – ветеранів і будемо їм допомогати та підтримувати.

 

0150

Учасники художньої самодіяльності Самійлівського СБК в нових сценічних костюмах

0164

Вшанування пам′яті загиблих воїнів

0171

Зустріч НДУ  VІІ  скликання Дудки Олександра Івановича з головою первинної ветеранської організації Кондиком Володимиром Сергійовичем

Відповісти